F.U.H Holdmar

O NAS

Działamy prężnie od 1993 roku!

Początki naszej firmy sięgają 1993 roku i miasteczka o wdzięcznej nazwie Wiązowna (woj. mazowieckie). Od tego czasu postawiliśmy na stały rozwój wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów.

holdmar laweta
holdmar recykling aut

Doświadczenie

Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia, które upoważniają nas do prowadzenia następujących działalności: transport, recykling, odzysk i skup złomu. Mamy również uprawnienia do wydawania kart odpadowych.

Jesteśmy jedną z bardziej prężnie rozwijających się firm w dziedzinie odbioru i recyklingu pojazdów na naszym terenie.

Ciekawostki

Złomowisko PL

Jesteśmy dumną firmą, która z pasją i zaangażowaniem działa w branży filmowo-telewizyjnej. Nasza historia to nie tylko rozwijająca się firma, ale także podróż pełna niezapomnianych projektów i doświadczeń.

W serialu Złomowisko PL
0 Sezonów

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami wiadomością o naszym udziale w topowym serialu „Złomowisko PL”, który osiągnął najlepszy wynik oglądalności polskiego programu w historii Discovery Channel.

Współpracujemy z utalentowanymi artystami, reżyserami i producentami, aby dostarczać naszym klientom i widzom niezapomniane wrażenia.

Teledyski, reklamy, sceny

Pragniemy zaprezentować niezwykłe projekty, które miały miejsce na terenie naszej firmy. Nasza przestrzeń nie tylko pełni rolę biznesowego centrum, ale także staje się sceną dla artystów, filmowców i muzyków, którzy chcą uwiecznić swoje dzieła.

STARA KOBIETA WYSIADUJE

TIGER X WHITE 2115

NASPAWANI - BOGDAN

KUBAN - MAGISTER SZTUKI

POMOC DROGOWA 24H